2 Mayıs 2013 Perşembe

Jackie Collins 'in yazdığı Evli Aşıklar kitabının sonunda finaline ulaşmış bulunuyorumHer D&R ye gittiğimden beri fiyatından dolayı alamadığım kitabımı sonunda arkadaşım ile gezerken aldım ve okudum bitirdim :) 
2.El olarak aldığım kitapta tek bir kıvrımın bile olmaması harikaydı :)

Kitap kapaklarını inceleyelim sonra yoruma geçelim :)

Kitabımızın Artemis Yayınlarıyla çıkan halinin kapağı cidden kitapçı da bir inceleyin kalite harika..


Ve Yurt Dışında çıkan kapaklar

                                          Hangi kapak daha güzel onuda siz beğenin :) 

Şimdi Sıra yorumda ^.^
Benim bu cici kitap için yorumum 
Kitap tam bir Sex and the City tarzındaydı diyebilirim ... Yazar bir sürü evli , boşanmış arkadaşın her birinin hayatını bir bütün şeklinde ele alıyor . Anya adında bir karakteri kitabın 300.sayfasına kadar anlatıp sonra onu konuyla bağlama şekline bayıldım.. Aslında kitap ne kadar +18 içerikler içerse de insani duygularla düşünüldüğünde hep Anya'nın yaşamına acıdım ve gerçekten böyle hayatlar var ama biz hiç bir şey yapamıyoruz demeden de edemedim.. Kitaptaki +18 fazla rahatsız edici boyutta olmasa da küçük yaştakilere önermiyorum evlilik hakkında kötü düşünmenizi de sağlayabilir :)


Kitabın finali güzeldi ama daha muhteşem de olabilirdi ama benim için kitabın akışı ilerliyişi bağlanışı kapağı zaten yetti :) 

Herkese keyifli okumalar dilerim


Yazarımızı da tanıyalım ve diğer kitaplarını da ^.^
             Kitapları ; 
 
         Evli Aşıklar 
                Artemis Yayınları

         Öldüren Tutku 
               Epsilon Yayınları

         Çoşkunun Bedeli 
                                                                                            Epsilon Yayınları


Pek çok, ‘çok satan’ kitabın yazarı Jackie Collins, “Eğer yazar olmak istiyorsanız, bunun hakkında konuşmayı bırakın, oturup yazın” diyor
.
Jackie Collins, kırktan fazla ülkede dört yüz milyon kopya satan romanlarıyla dünyanın önde gelen çoksatar yazarlarından biridir. Yazdığı yirmi beş eserin bir kez olsun baskısı tükenmemiştir. Kendisi şu anda Beverly Hills, California’da yaşıyor.

4 yorum: