4 Nisan 2013 Perşembe

Işıl Parlakyıldız - Köle

http://sunheyday.com/ sayfasında  rastladım'' Köle'' hikayesine ve daha sayfayı incelerken duydum ki kitap oluyormuş . Sonra kapak çalışmaları aşamasını inceledim ve en doğru tercihi yaptıklarına inanıyorum :) Ve şimdi taze taze Işıl Parlakyıldız- Köle tanıtımını yapabiliyorum :)

 
Kitabın konusu ;

Kudretli bir prensin bir köleye duyduğu tutku...


Bir kölenin efendisine olan aşkı...

Aslında Prens Edward'ın aklını kurcalayan sorunun yanıtı gayet basitti. İkisi de sadece bedenlerinde özgürdüler. Edward ne prensti, Jaymie ne bir köle. Dudakları, gözleri, elleri özgürce konuşuyordu. Birbirlerine haykıramadıkları, söylemek isteyip susmak zorunda kaldıkları cümlelerdi sevişmeleri.

Veliaht Prens Edward yatağını nice kadınlar süslerken tutkuyu kölesinin gözlerinde bulduğunda âşık olabileceğini hiç düşünmemişti. Her istediğini elde etmiş bencil Prens, Köle Jaymie'nin aşkıyla baş edebilecek mi? Aşkı için savaşırken onu sırtından kimler vuracak? Kaybedişi, intikamı ve pişmanlığı bulacağınız romanda iliklerinize kadar sevgiyi yaşarken, roman aşkın her halini size sunacak. Sizi şehvetin, masumiyetin ve acının derinliklerine çekecek...

Gözyaşlarınız akarken tutku teninizi ısıtacak...

Kitaptan alıntı ;
“Senin teninden başkasına dokunamazken seninle paylaşabileceğim başka şeyler olmalı. Sana şu an binlerce şey sayabilirim ama senden duymak istiyorum hepsi bu.” 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder