26 Temmuz 2013 Cuma

Dikkat .. Bu post tamamen kurgudur..+18 içeriklidir. Tam bir Historical Cennetidir.. Ve onu ilk gördüğüm gün ;Ailem büyük bir heyecanla ''Takdim Edilme Balosu '' hazırlıklarına koyulmuş aslında gerçek anlamı ise ''Ben kızıma Zengin bir Kont o olmazsa Marki Arıyorum '' olan benim evlenmeye hazır hissetmediğim halde evliğe iten tamamen yapmacık insanlarla dolu , sıkıcı dans , askıntı adamların çevremde dolanacağı bir geceye son 3 gün kalaydı..

Gerçekten kusursuzdu. Yüz hatları özel bir heykel tıraşın eseri gibiydi. Zengin birine benzemiyor ama hareketleri tam bir asilzadeye aitti.
Beni gördü ve şapkasının altından tam gözlerimin içine baktı.Anlamsız bir sıcaklık tüm bedenimi sardı ve bir kez daha bakmadan orayı terk ettim.
Kimdi bu adam ? Ailemle ne konuşuyordu ? Hiç bilmiyordum ama onda ki çekim beni engel olunmaz bir uçuruma çekiyordu.
Kafamı daha fazla bir kaç saniye gördüğüm adamın kurcalamasına izin vermemek için kıyafet seçimine gitmeye karar verdim.
Kıyaferlerin her birini denerken aklımdan çıkaramadığım o İSİMSİZ adamın da gelip gelmeyeceğiydi. Hangisinin içinde daha etkileyici bulurdu beni ? Kararsızdım ve hiç birini begenemeden oradan da bahaneler bulup kaçtım.
Kendimi bahçede buldum. Öyle dinlendiriciydi ki suyun sesi 3 gün sonra bana seçilecek olan koca adayını düşünmeden öylece etrafı izlemeye başladım..
Saniyeler mi , dakikalar mı , yoksa saatler mi geçti bilmem arkamda ki o tanıdık sesin ismimi söylemesiyle içim daha fazla ısındı.


İlk görüşte aşka inanır mısınız bilmem ama ben bu adamı ilk gördüğüm andan beri kalbime  engel olamıyordum. Onun kaslı kollarında olmak ve onun bir MARKİ olması için Tanrıya dua ediyordum.
Aklımda bu düşüncelerle bogusurken o çoktan yanıma gelmişti bile..
Yüzünü bu kadar yakından görünce sanki uzun zamandır tanıyormuşum gibi hissetmeye başladım
Ve Aslında uzun zamandır onu tanıyordum. O Lord Antonia 'ydı ve benim çocukluğumda ki ilk aşkımdı..
Saatlerce konuştuktan sonra saraya dogru yürümeye başladık.
Ne olduysa işte o an oldu..


Beni kendine dogru hızla çekti ve Hala ilk aşkı olup olmadığımı sordu. Konuşamayacak kadar heyecanlıydım .. Çünkü onun güçlü kolları, şehveti çagıran dudakları ve teninin baş döndüren kokusu engel olamayacagım kadar heyecan vericiydi.
Sanırım o an anladı düşüncelerimi ve beni kolumdan tutup hızla konuk odasında ona ayrılan odaya dogru çekmeye başladı. Kapıdan girdiğimiz anda beni kendine dogru çekti ve deli gibi öpmeye başladı ..


Yanlıştı tüm bunlar bir kaç gün sonra o olmayacaktı. Ve herşey çok hızlı ilerliyordu. Biraz daha bunlara mani olmazsam başım büyük derde girecekti. Ancak ondan dudaklarını ayırabilecek kadar güçlü degildim. Çünkü o gerçekten karşı konulamaz biriydi.. Ve bir anda hiçbirşey söylemeden hızla kalktım üzerimi düzelticek zaman bile bulamadan çıkıp gittim. 

Geriye kalan 2 Gün boyunca Lordu hiç görmedim. Hazırlıklarla ilgilendim kendimi oyaladım onu düşünmeye zaman bulmamaya çalıştım.
Ailem heyecanlı ben ise mutsuzdum.
Herşey 1 gün içinde olsa da biz birbirimizin ilk aşkıydık . En azından benim için hala ilk aşktı.

Beklenen gün gelmişti. Kapıdan girer girmez tüm asil ailenin bekar ogulları etrafımda benimle flört ediyorlardı.
Kaç kere dans ettiğimi bilmiyordum dahi gözüm sadece kapıda ve onun içeri girmesini bekliyordum.Yine başka bir ailenin oglu tarafından dansa kaldırılmıştım. Bilerek ayaklarına basıyordum bilerek toplu oyunlarda sakarlık yapıyordum ve her biri arkasına bakmadan kaçıyordu.
Tam o sıradaydı işte bende onlar gibi arkama bakmadan kaçıcakken arkamdan bir elin kolumu tutup beni etrafımda döndürmesi aynı anda oldu..Bu oydu gelmişti benim için gelmişti . Dans hiç bu kadar anlamlı hiç bu kadar güzel olmamıştı . Herkes gözlerini ayırmadan bizi izliyordu bense şimdi onu alıp buradan kaçmak için planlar yapıyordum .
Neden bir anda geldigini ? Sonra gittigini ve sonra şimdi benim en önemli günümde niye tekrara dönüp kafamı karıştırdığını sormak istiyordum..
Dansın ne zaman bittiğini bile anlamamıştım ki beni hızla çekip bahçeye çıkarmıştı bile..Hızla duvara yaslamıştı beni bir eli duvarı kaplarken diger eli ise çenemi tutuyordu. Dayanamıyordum onu bunca yıldır sakladığım özlemimle ve tekrar gördüğümden beri saran aşkımla seviyordum .Özlüyordum.
Birşeyler söylüyor ama onu duyamıyordum tek hatırladığım dudaklarımı saran dudakları.. Ve gerçek olup olmadığını anlayamadığım sözler.
Hayal görmüyor ve duyduklarım hayal degilse.. Benim evlenmem için seçilen kişi kendisiymiş. Beni alabilmek için gelmiş..


Tüm bu yaptıklarının benimle evlenmek zorunda olduğunu duyunca öfkeme hakim olamamıştım. Ama  aslında gerçegin ailemi ikna edip onunla evlenmemi isteyenin kendisi olduğunu söylediğimde tek isteğim artık susması ve beni kolları arasında bir an bile bırakmamasıydı.
Daha fazla konuşmasına tahammülüm yoktu ve kendimi artık ona bırakmaya hazırdım.1 Hafta sonra..
Bugün büyük gün .. Bugün dügün günüm . Şimdi siz 1 hafta önce o gün ne mi oldu diye merak ediyorsunuz ? O gerçekten kusursuz ve ben onu gerçekten çok istiyordum..


Unutmayın Mükemmel bir adamdan kaçış yoktur. Hele bu mükemmel adam sizin aşık olduğunuz adamsa..


İlk Aşk belki de asla vazgeçemediğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz tüm duygularla sizin içinizdedir. Biz aşık olduğumuzda daha çok küçüktük ama bu savunmasız aşk tüm bedenimizi sarmıştı malesef..Şimdi mi ? Dünyanın en mutlu insanına merhaba diyin ..
Sayısız davetlinin olduğu dügün sanırım bir peri masalıydı..Büyük ugraşlar sonra seçtiğimiz gelinlikle sonunda bir Kont eşiyim..
Buda bizim küçük yuvamız ..


Artık her şey tamam sıra ise mutlu bir ömür geçirmekte kaldı.. 

Umarım begenmişsinizdir ..
Tamamen hayal ürünüdür. Benim uydurduğum :) Amaç okuduğumuz sayısız historicalde karşılaştığımız cümleler ve aklımızda olsa nasıl olurdu diye hayalini kurduğumuz sahnelerin birleşmiş görsellerle hissettirmek ..
Sanırım bundan sonra okuyacagım historical kitap daha anlamlı olacak benim için :)
Sizinde böyle düşünmenizi saglamışsam ne mutlu :)

Begenirseniz devam seriler de yapabiliriz. Fantastik kitaplardan , İskoçlardan , cinayetlerden , bilimkurgudan dahi :)

Herşey sizin için :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder