27 Kasım 2014 Perşembe

AŞKI SEÇTİM II MERAL KIR Karakter Tanıtımına Hoşgeldiniz

 NOT: Aylardan sonra bloguma yorum yazmaya korkar olmuş durumdayım umarım unutmamışımdır. 


Aylardan Aşk kitabıyla kendini kanıtlayıp 3.baskıyı tüketmekte olan türk yazarımız Meral Kır Aşkı Seçtim ilk baskısı 10.000 ile sevenlerini mutlu etti. 

Kendisinin başarısı biz fanları (EVET BEN BİR MERAL KIR FANIYIM ) gururlandırdı. 
Aylar geçti Tanem geçti Yağız geçti . Gün geldi Doruk ve Asya hesaplaşmasına .
Aylardan Aşk finaliyle herkese ne ? nasıl ya ? hayır Doruk hayır ? diye saç baş yoldurup Aşkı Seçtim ile bakalım Doruk bize kendini affettirebilecek mi ?

Asya Sancaktar Sancaktarların küçük prensesi, En şımarıkları Hatta en sivri dillisi Tanem'in sığınağı Doruk Akman'ın sevgilisi Aylardan Aşk'taki en cüretkar kızımız (Bunu yazmasaydım dayanamazdım *.* ) İlk kitapta bencillikleri yüzünden kızdığımız Aşkı Seçtim kitabında ise bağrımıza bastığımız Herşeye ragmen güçlü Asya'mız

Sabrina (Kızıl yılan ) Kusura bakmayın yuva yıkanın yuvası olmaz demişler ! Çok öfkeliyim çok ! Kızıl saçlı Asya'nın güzellikte kıskandığı ki kıskanılacak neyi varsa dedirten Amerikalı İlk kitapta Doruk’un eski ve tek aşkı olarak bildigimiz Aylardan Aşk’ta bu yarım kalan hikâyesine nokta koymaya giden Doruk sayesinde Aşkı Seçtim’de kitabımızın büyük bir oranını kaplayan Sessiz Aşık Sinsi (Sevmedim sevmiycek Nokta )
Doruk Akman Aylardan Aşk ile tepkileri üzerine çeksede Sen bizim kalbimizin baş tacısın Doruk Akman ! Yağız'ın tek sırdaşı biricik çocukluk arkadaşı Hastanelerden kopamasada aslında kendisi bir Bankacı Aşk mı tövbe derken Asya'nın çekimine hayır diyemecek kadar tam bir aşk adamı Ama naptın şimdi sen Doruk diyip Sabrina'ya gidicek kadar da odun ! Ne yaptığını bilmez kalbini duymaz laf anlamaz Ama her şeye ragmen O Doruk Akman !
“Benim gülüşümün nesi varmış?”

“Nesi olduğunu gayet iyi biliyorsun. ...... uzun yaşamak istiyorum ama sen gülünce benim kalbim duracakmış gibi oluyor.”
Okuyucu yorumu için : kahvekokulukitap (Tık Tık)
Alıntılar için : mehtapvekitap (Tık Tık)
Ön Okuma için : Küçük Kızın Büyük Kütüphanesi (Rüya Kız ) (Tık Tık) Bu bloggerlar tam bir CANAVAR ! :) Bol keyifli Aylardan Aşkı Seçtim 'li Okumalar Dilerim

1 yorum: